HAKKIMIZDA


Şirketimiz eskilerden süre gelen çalışma prensibi ve eksiksiz teslim anlayışı ile devamlı bir denetim halinde çalışmaktadır. Günümüz teknolojisine de ayak uydurarak mühendisliğimiz bir çok kurum ve kuruluşlar için hizmet vermektedir.
Kalite anlayışımız projelerde,müşterilerimizin bütün ihtiyaç ve beklentilerine karşılık verebilmenin ancak disiplin ve müşteri odaklı bir yaklaşım ile mümkün olabileceğini biliyoruz.
Günümüzde gelişmekte olan teknoloji ve zamana ayak uydurmak adına sürekli takip altında olan şirketimiz; modernize ve güvenlik adına tam garanti vermektedir.


HEDEFLERİMİZ


Üretim, satış ve satış sonrası hizmet bölümünde müşteriye memnuniyet başta olmak üzere kalite, güvenilirlik ve gelişimi öncelikleri hedef olarak belirleyen, iş ahlakıyla personellerimiz ve müşterilerimiz için ilk tercih edilen ve değer katan; tüketicinin haklarını benimseyen, kanun ve etik kurallar çerçevesinde hareket eden, kazançtan ziyade hizmete ve dost kazanmaya önem veren ve saygı prensibini hiç unutmayan, ülke ekonomisine katkı sağlamakla mükellef, fiyat esnekliği yanısıra yüksek memnuniyeti hedefleyen bir şirket olabilmektir.


FAALİYET ALANLARIMIZ


- Isıtma, soğutma, havalandırma, klima, sıhhi tesisat sistemlerinin projelendirilmesi, taahhüdü ve danışmanlığı.
- Bina Otomasyon Sistemi ve Akıllı Bina Sistemleri uygulamaları
- Yangın İhbar ve Söndürme Sistemleri Danışmanlık ve uygulamaları
- Kızgın yağ tesisatları
- Basınçlı Hava Tesisatı
- Hastane Tesisatı
- Klima Santralleri, Hücreli Aspiratörler ve Chiller Sistemlerinin kurulumu
- Galvaniz Hava Kanalları montajı
- Paslanmaz Çelik Tesisat Borulaması
- Endüstriyel Ekipman alım-satımı